Bahriye Üçok Blv. No:63/B Karşıyaka - İZMİR

Veteriner Polikliniği'nden fazlası, ailenizin parçası...

+90 232 366 66 35

Hatay Veteriner

Sessiz dostlarımız; her derdimizde yanımızda olan, mutluluğumuzu paylaştığımız daimi arkadaşlarımız: Evcil hayvanlarımız. Siz besledikçe size kendini sevdiren kedilerden köpeklerden tutun da iguanalara su kaplumbağalarına kadar geniş kısmı kaplıyor. Kimine göre evde beslenen tilkiler, kirpiler, yılanlar; işi abartıp timsah besleyip büyüyünce baş edemeyen çılgınlar…Evcil hayvan deyince aklınıza sadece kedi, köpek gelmesin yani. Gün geçmesin ki yeni evcil hayvanlar duymayalım.


Size muhtaç olan minik yaratıklar; ama onları aciz olarak görmeyin size ihtiyaçları var diye. Onların sizi iyileştirdiğini, ruhsal olarak tedavi ettiğini unutmayın. Onların sizin üzerinizdeki emekleri inanın ki sizin onlara sarf ettiğiniz emeklerden çok daha fazla. Emeğin ne demek olduğunu bilebilecek ve beslediğiniz dostlarınızın dilinden anlayabilecek veteriner hekimlere ihtiyacınız olacaktır. Her türden hayvanınıza yardım elini uzatacak veteriner arayışındaysak eğer İzmir Hatay veteriner hekimlerinin elimizden tutmaları mümkün.

 

Sevimli Dostlarınızın Dilinden Anlayanlara İhtiyaçları Var

 

Evcil hayvanınız ya da ekonomik gelir için beslediğiniz hayvanlarınız ile aranızda gün geçtikçe bir bağ oluştuğunu görebilmemiz mümkün. Onlar olmadan siz yapamazsınız, siz olmadan da onlar yapamaz. Zaman içinde artık aileden bir birey haline geline gelirler. Aile fertleriyle nasıl konuşarak anlaşıyorsanız elbet onlar da konuşmalarınızdan bir mesaj çıkarabilirler. En başta sevginizi anlarlar. Bazen bu muhabbet yolunda gitmeyebilir. Hasta olabilir, sıkıntısı olabilir, bir şeyden etkilenip canını bile sıkabilir. Onların da duygusu var sonuçta neden sıkmasın canını? Hal böyle olunca veteriner hekimlere de ihtiyaç doğuyor. Güzel ülkemizin köşelerinden biri olan İzmir Hatay'da da veteriner hekimler hizmet veriyor. İşte anlam veremediğiniz durumlar olunca onların dilinden profesyonelce anlayacak birilerine ihtiyaç duyarsınız. Onlar da veteriner hekimler olacaktır. Sizin sevginiz ve ilginiz de iyileştirebilir; ama tıbbi iyileştirmeler emin ellerde ve profesyonelce olmalıdır. Ülkemizin her köşesinde her türden hayvancılık faaliyeti ile uğraşılıyor. Her şehrinde evcil hayvanlardan tutun da gelir sağlayan büyükbaş ve küçükbaş hayvancılığa da müsait bir ülkeyiz. İzmir Hatay veteriner kliniklerinde beslediğiniz hayvanların cinsine göre yardım alabileceğiniz veteriner hekimler bulunmakta. Unutmayın, sadece hasta olduğunda değil, normal kontroller için muayeneye ihtiyaçları var dostlarımızın. .

 

Ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biri olan İzmir’de yaşayan insanlar arasında evcil hayvan besleyen insanların sayıca fazla olması ve sokak hayvanlarına karşı insanların gösterdiği hassasiyet dolayısıyla veterinerlik mesleğine olan ilgi daha da artıyor. İlginin yerini artık ihtiyaçlar alıyor. İzmir’in hemen hemen her ilçesinde olduğu gibi Bayraklı veteriner de dostlarınızın ihtiyaç duyduğu anda çalacak bir kapısı oluyor.

+90 553 838 66 73

info@ortivet.com

Çalısma Saatlerimiz:

.

Pzt-CMT 09:00-20:00

paz 10:00-19:00

Veteriner Polikliniği'nden fazlası, ailenizin parçası...

Çalısma Saatlerimiz:

.

Pzt-CmT 09:00-20:00

paz 10:00-19:00