Bahriye Üçok Blv. No:63/B Karşıyaka - İZMİR

Veteriner Polikliniği'nden fazlası, ailenizin parçası...

+90 232 366 66 35

Buca Veteriner

Hayvan sahibiyseniz sorumluluğunuz büyük. Kendini düşündüğünüzden daha fazla onları düşünmeniz şart. Çevrenizi onlar için düzenlemeniz, bazı sevdiğiniz durumlardan vazgeçmeniz gerekebilir. Bu dostlara da bu fedakarlıklar değer.

Konuşamayan dostlarımızın derdini anlamak tahmin edersiniz ki kolay değil. Durgunluk, halsizlik, iştahsızlık gibi sorunlar korkulu rüyalarınız olabilir. Veterinerler sizin en çok uğradığınız mekanlar haline gelebilir. İzmir Buca veteriner hekimleri bu noktaya ayak basarak sevimli dostlarınızın yardım çığlıklarına cevap verebilirler. Tabi onlara da büyük sorumluluk düşüyor. İşin ucuna bir can var. Onların acı çektiğini düşünmek bile tüyleri ürpertiyor. Onların ağlamaklı bakması ne kadar üzücü tahmin etmek zor olmasa gerek.

 

Bir Veteriner Muayenesiyle Sizin Ötenize Geçer

 

Bir veterinerden neler bekleriz? Olmazsa olmaz, ilk aklımıza gelen hayvan sevgisi. Bir hayvanın hayatına dokunuyorsanız, onların da sizin yüreğinize dokunuyor olmaları şart. Sizin içinizi rahatlatmaları olması gereken diğer bir özellik. En yakın dostlarınızın acı çektiğini bilmeniz sizi hırpalayacak, üzecek belki de ne yaptığınızı bilemez hale gelmenize neden olacak. Bu durumda onların sakin olup sizi rahatlatmaları, işini iyi yaptığını size geçirmeleri gerekiyor. Her canlıyı iyileştiren doktorlar gibi veterinerler de işlerinin inceliklerini iyi biliyor olmalı. Tecrübenin önemli olduğu bir meslek. Bir derde deva aradığımızda emin ellerde olduğumuzu bilmek isteriz. Veterinerler de bunu hissettirmeli. Zaten götürdüğümüz hayvanlarımız dertlerini anlatamıyor. Bu da işlerini zorlaştırıyor. İşin püf noktası ne kadar çok vakayla karşılaşmışsa o kadar kolay teşhis. Yukarda sözünü ettiğimiz konular, veterinerlik mesleğini icra eden kişilerin sahip olması gereken birtakım özellikleri barındırıyor. Elbette bizim ötemize geçecekler bildikleriyle. Biz onlar kadar profesyonel eğitim almadık ve bu yönden onlara güveniyoruz. Sevimli dostlarımızı onların ellerine ve merhametlerine bırakıyoruz. Bölgenin gelişmiş bir şehri olarak İzmir'i düşündüğümüzde işinin ehli olan veteriner bulmak bizi zorlamayabilir. İzmir Buca veteriner klinikleri beslediğimiz, bakımını üstlendiğimiz hayvanlarımız için gidebileceğimiz seçeneklerden biri olabilir. Hayvanlarımıza öncelikle sevgiyle yaklaşan sonra da onları iyileştirecek eller lazım. Aradığımız kriterlerde de bir veterineri İzmir Buca veterinerleri arasından bulabiliriz. .

Eğer bir rahatsızlıkları varsa bunu sevimli dostlarımız belli eder. Ya iştahsız yemek yer, ya baygın baygın bakar bir şekilde ben rahatsızım der. Ne yapacağız bu durumda? Onların dilinden anlayacak birileriyle görüşmemiz gerekiyor. Tabi ki bize en yakın veteriner kliniğine götüreceğiz. Muayeneden geçtikten sonra da hekimimizin dediklerini uygulayıp dostumuzu sağlığına kavuşturacağız. Elbette sadece rahatsız ya da hasta olduğunda gitmemeliyiz. Daha sağlıklı daha keyifli bir yaşam için rutin kontrollere ihtiyaç var.

 

Ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biri olan İzmir’de yaşayan insanlar arasında evcil hayvan besleyen insanların sayıca fazla olması ve sokak hayvanlarına karşı insanların gösterdiği hassasiyet dolayısıyla veterinerlik mesleğine olan ilgi daha da artıyor. İlginin yerini artık ihtiyaçlar alıyor. İzmir’in hemen hemen her ilçesinde olduğu gibi Bayraklı veteriner de dostlarınızın ihtiyaç duyduğu anda çalacak bir kapısı oluyor.

+90 553 838 66 73

info@ortivet.com

Çalısma Saatlerimiz:

.

Pzt-CMT 09:00-20:00

paz 10:00-19:00

Veteriner Polikliniği'nden fazlası, ailenizin parçası...

Çalısma Saatlerimiz:

.

Pzt-CmT 09:00-20:00

paz 10:00-19:00