Bahriye Üçok Blv. No:63/B Karşıyaka - İZMİR

Veteriner Polikliniği'nden fazlası, ailenizin parçası...

Muayene

Aşı

Cerrahi

Onkoloji

Dahiliye

Göz Hastalıkları

Yurtdışı İşlemleri

Kardiyoloji

Ağız ve Diş Sağlığı

Laboratuvar

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Tıbbi Görüntüleme

Cerrahi

 

Cerrahi, bozulan dokunun tekrar bütünlüğünü sağlamadan kısırlaştırmaya,  yumuşak doku vakalarında onkolojik vakalara, ortopedik vakalardan oftalmolojik vakalara kadar ihtiyaç duyduğumuzda başarıyla gerçekleştirebildiğimiz bir alandır.

 

Cerrahi denilince tüm hasta sahiplerinin tedirgin oluşu kliniğimizce haklı görülüp, onları en iyi şartlarda sağlığına kavuşturabilmek için tüm operasyon öncesi ve sonrası prosedürleri eksiksiz yapmaya çalışmaktayız.

 

Rutinde uyguladığımız operasyon öncesi kan kontrolleri ile hastamızın anestezi uygunluğunu kontrol ettikten sonra, katı ve gaz anestezisi seçeneklerimizi değerlendirerek en uygununa karar vermekteyiz. Böylece operasyon içi ve sonrasında oluşabilecek komplikasyonları en aza indirmeyi hedeflemekteyiz.

 

 Bir kişinin tüm dallarda üst düzey başarı göstermesini beklemenin hata olduğunu düşünerek branşlaşma yolunu tercih ettik ve operasyonlar cerrahi alanında uzmanlaşmış hekimlerimizce gerçekleşmektedir.

- Ortopedi

 

Ortopedik Cerrahi, bütünlüğü veya anatomik yapısı bozulmuş kemik doku üzerinde bulunulan invaziv veya noninvaziv uygulamalara verilen isimdir. Kemik dokudaki gerçekleşmiş kırıklar dünya standartlarında kabul görülmüş teknikler kullanılarak tekrar sağlıklı hale döndürülmesi hedeflenir. Bu doğrultuda kullanılacak materyaller de yine standartlara uygun kalitede olması operasyon sonrası komplikasyonların görülme riskini azaltacaktır.

 

Yine koruyucu hekimlik gereği bazı ırkların (Alman Çoban, Golden, Labrador…) yatkın olduğu kalça displazisi erken yaşta uygun şekilde alınan röntgen ile teşhis edilip gerekli cerrahi ve medikal sağaltımı yapılarak ilerleyen yaşlarda sorun yaşamasını önlemekteyiz.

- Tümör Cerrahisi

 

Onkolojik sorunlar erken teşhis gerektirmektedir. Metastaz gerçekleştikten sonra çocuğumuzun hayata tutunma şansı düşmektedir.Bu sebeple rutin yapılan klinik ziyaretlerinde hekimlerimiz tarafından çocuklarımız kulaktan tırnağa muayene edilmektedir. Kuşku duyulan durumlarda gerekli tetkikler yapılıp, sonucunda erken teşhis imkanını sağlanmaktadır.

 

 

Gerek görüldüğünde cerrahi müdehalede bulunulup, laboratuar incelesi sonucu ortaya çıkan kanser çeşidine uygun kemoterapik protokol uygulanmaktadır. Bu sayede çok daha kötü tabloların ortaya çıkmasını  önlemeye çalışmaktayız.

+90 232 366 66 35

+90 553 838 66 73

info@ortivet.com

Çalısma Saatlerimiz:

.

Pzt-CMT 09:00-20:00

paz 10:00-19:00

Veteriner Polikliniği'nden fazlası, ailenizin parçası...

Çalısma Saatlerimiz:

.

Pzt-CmT 09:00-20:00

paz 10:00-19:00