Bahriye Üçok Blv. No:63/B Karşıyaka - İZMİR

Veteriner Polikliniği'nden fazlası, ailenizin parçası...

+90 232 366 66 35

Bayraklı Veteriner

Hayvanlar insanların en sadık dostu, bunu sık sık dile getiriyoruz. Peki bu sadık dostlarımızın bakımını zamanında yaptırıyor muyuz? Biliyorsunuz ki hayvanlara göstereceğimiz sevginin yanı sıra onların bakımını da gözetmemiz gerekiyor. Hem kendi sağlığımız hem de sevimli dostlarımızın sağlığı için bir veteriner hekime başvurmakta fayda var. Bayraklı veteriner, İzmir şehrimizde bulunan ve sevimli dostlarınız ile beslediğiniz hayvanlarınız için her türlü yardım alabileceğiniz yerlerden biri olarak size hizmet veriyor.


Veterinere Götürmek İçin Rahatsız Olmasını Beklemeyin.


Bizler insan olarak başımız ağrısa en yakın sağlık kuruluşuna gidiyoruz ya da bir ağrı kesici alıyoruz değil mi? Pekala beslediğimiz hayvanlar için durum böyle mi? Değil elbette. Ah bir dile gelseler de konuşsalar! Ne dertleri var da paylaşsalar sahipleriyle.


Eğer bir rahatsızlıkları varsa bunu sevimli dostlarımız belli eder. Ya iştahsız yemek yer, ya baygın baygın bakar bir şekilde ben rahatsızım der. Ne yapacağız bu durumda? Onların dilinden anlayacak birileriyle görüşmemiz gerekiyor. Tabi ki bize en yakın veteriner kliniğine götüreceğiz. Muayeneden geçtikten sonra da hekimimizin dediklerini uygulayıp dostumuzu sağlığına kavuşturacağız. Elbette sadece rahatsız ya da hasta olduğunda gitmemeliyiz. Daha sağlıklı daha keyifli bir yaşam için rutin kontrollere ihtiyaç var.


Ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biri olan İzmir’de yaşayan insanlar arasında evcil hayvan besleyen insanların sayıca fazla olması ve sokak hayvanlarına karşı insanların gösterdiği hassasiyet dolayısıyla veterinerlik mesleğine olan ilgi daha da artıyor. İlginin yerini artık ihtiyaçlar alıyor. İzmir’in hemen hemen her ilçesinde olduğu gibi Bayraklı veteriner de dostlarınızın ihtiyaç duyduğu anda çalacak bir kapısı oluyor.


Elbette sadece evcil hayvanlar veterinere götürülür diye bir kural yok. Sadece bizimle onlar aynı havayı soluduğu için, aynı evi paylaştığımız için bir veteriner kliniğine götürme ihtiyacı hissetmememiz yerinde olur. Çünkü ev dışında beslenen hayvanlar da mevcut. Hem büyükbaş hem de küçükbaş hayvancılık işiyle uğraşan kesimin de veteriner hekimlere pek çok konuda ihtiyacı oluyor. Hem sadece siz gitmemiş oluyorsunuz, veterinerler de evinize kadar geliyor.

+90 553 838 66 73

info@ortivet.com

Çalısma Saatlerimiz:

.

Pzt-CMT 09:00-20:00

paz 10:00-19:00

Veteriner Polikliniği'nden fazlası, ailenizin parçası...

Çalısma Saatlerimiz:

.

Pzt-CmT 09:00-20:00

paz 10:00-19:00