Bahriye Üçok Blv. No:63/B Karşıyaka - İZMİR

Veteriner Polikliniği'nden fazlası, ailenizin parçası...

+90 232 366 66 35

Atakent Veteriner Kliniği

Atakent; İzmir’de bulunan ve içerisinde birçok modern şehirleşme görülen bir mahalledir. Modern şehirleşme görüntüsüyle beraber burada doğa ile beraber olma da görülür. Doğayla beraberlik; bitki v hayvan sevgisini de beraberinde getirir. Ayrıca Atakent Mahallesi içerisinde bina yapılanması çok olduğundan yaşayan birey sayısı da çoktur. Bu bireyler evde ve sokakta birçok hayvan besler.


Atakent Mahallesinde Veteriner Bulunması


Atakent mahallesinde birçok hayvan beslenmesi sonucunda hayvan rahatsızlıkları için veteriner gereksinimi doğmuştur. Bu gereksinimle beraber birçok Atakent veteriner kliniği açılmıştır. Bu kliniklerde tamamıyla etik değerlerde bakım yapılır. Veterinere gelen hayvanların özel bir sahibinin olması veya olmaması Atakent veteriner kliniği içerisinde bulunan veteriner hekimler tarafından önemsenmez. Her hayvana eşit şekilde tedavi uygulanır. Bu tedaviler kimi zaman masrafı yüksek kimi zaman masrafı düşük olabilir. Atakentliler; hayvanlara gerçek ve dost bir canlı olarak değer verdiklerinden veterinerlerini de titizlikle seçer.


Hayvanlara değer vermeyen, onlara nazik yaklaşımda bulunmayan hiçbir Atakent veteriner kliniği bu mahallede barınamaz. Atakent Mahallesi sakinleri yürüyüş yapmayı seven kişilerdir.


Yürüyüş esnasında yol kenarlarında hasta hayvanlara rastladıkları zaman kesinlikle bir Atakent veteriner kliniğine götürüp hayvanları iyileştirmeye çalışırlar. Bu onlar için fazladan zaman kaybı değil vicdani bir sorumluluktur. Atakent mahallesinde bulunan veteriner klinikleri sırasına göre nöbetçi veteriner olmaktadır. Bu nöbetçi klinikleri dijital ortamdan veya diğer kliniklerden takip edebilirsiniz. Atakent mahallesi de gününe göre nöbetçi klinikler bulunduran bir yerdir. Nöbetçi veteriner klinikleri sayesinde hayvanlar ne zaman hastalanırsa hastalansın kolayca tedavi edilebilir. Yedi gün yirmi dört saat Atakent veteriner kliniği bulmak önceden zor olsa da artık mahalledeki çoğalma ve yapılaşmayla beraber bu mümkün. Atakent mahallesinde bulunan tüm veterinerlere işlerinin en iyisini yaptıklarını bilerek gidebilirsiniz. Veteriner hekimler hayvanlara ilgi, şefkat ve merhametle yaklaşmaktadır. Bu da hayvanların tedavi edilmesinde son derece önemli bir husustur. Hayvanlar hisleri çok kuvvetli olduğundan kendilerine olan yaklaşımları ayırt edebilir. Bu nedenle Atakent veteriner kliniği içerisinde bulunan veteriner hekimler hayvanlara hassasiyet gösterir. Hayvanların korkup kaçmasını istemeden onlara yaklaşarak tedavi eder.

+90 553 838 66 73

info@ortivet.com

Çalısma Saatlerimiz:

.

Pzt-CMT 09:00-20:00

paz 10:00-19:00

Veteriner Polikliniği'nden fazlası, ailenizin parçası...

Çalısma Saatlerimiz:

.

Pzt-CmT 09:00-20:00

paz 10:00-19:00